Середа, 28 Лютого

Мер Львова не міг проголосувати на місцевих виборах

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Чинний мер Львова прийшов сьогодні на виборчу дільницю № 461949 (вул.Некрасова М., 59) разом з дружиною, тещею та наймолодшим сином.

На відміну від дружини та тещі, Андрій Садовий не міг скористатися своїм виборчим правом, оскільки взяв з собою закордонний паспорт.

На зауваження членкині ДВК, що дозволяється голосувати лише за паспортом громадянина України, мер подякував за пильність.

«Я не зміг знайти свій український паспорт вдома, взяв закордонний і дівчата зробили мені зауваження, що можна голосувати лише за українським паспортом. Я хочу подякувати їм за пильність», – пояснив Андрій Садовий після виходу з дільниці, зазначивши, що йде додому шукати свій паспорт громадянина України.

Потім, повернувшись додому, теща помогла знайти паспорт.

«Знайшли! Дякую улюбленій тещі Марії Михайлівні! Взяла кризову ситуацію під свій контроль, організувала пошуки і досягнула результату. Файна теща на вагу золота! Біжу голосувати».

Зі слів міського голови, станом на 13:00 явка виборців на місцевих виборах у Львові становить близько 13-14%. На минулих виборах на цей час була явка дещо більша.

Загалом, зі слів мера, голосування у Львові відбувається нормально. За винятком Винників, де є повідомлення про реєстрацію за місцевими адресами сторонніх осіб. У разі виявлення таких випадків мер закликав заявляти в поліцію.