Мер Луцька погрожує звільненням директору школи, де хлопці прийшли у сукнях

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Луцьку учні 24-ої школи влаштували «День навпаки» й прийшли до навчального закладу в жіночому одязі. Через це мер Луцька Ігор Поліщук пригрозив звільненням директорам закладів, де подібна ситуація повториться. Про це пише «Конкурент».

Так, 24 травня, у Міжнародний жіночий день за мир та роззброєння, у соцмережах опублікували фото та відео флешмобу «День навпаки». Зокрема, хлопці прийшли до школи у сукнях, а дівчата — у костюмах.

Натомість міський голова Луцька Ігор Поліщук під час оперативної наради міськради 5 червня повідомив, що був «неприємно здивований» від побаченого й назвав відео «збоченням». Також він пригрозив звільненням директорам закладів, де подібна ситуація повториться.

«Коли особа чоловічої статі одягає жіночий одяг — це збочення. Якщо ще в одній школі буде допущено такий факт, ми будемо розривати контракт з директором», — заявив мер Луцька.

Крім того, він додав, що до школи неприпустимо «приходити в піжамах та халатах».

«Учні також приходять в школу в піжамах, в халаті. Це нормально? Я не такий старий, але якби я у свої шкільні роки прийшов у школу в піжамі, мене звідти викинули, і правильно зробили б. Бо школа — це дисципліна, порядок, навчання. До чого ми скоро дійдемо з цими піжамами та жіночими одежами?» — зазначив Ігор Поліщук, сказавши, що у місті такого бути не повинно, адже «це не наші цінності, бо Луцьк — це християнське місто».

Водночас очільник департаменту освіти Віталій Бондар заявив, що відео просто на просто вирвали з контексту.

«Це йде з Європи, тоді був день гендерної рівності й відео вирвали з загального контексту, а дирекція це не проконтролювала», — сказав він.