Вівторок, 23 Квітня

Мер Львова закликає припинити переслідування мера Черкас

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Мер Львова Андрій Садовий просить припинити переслідування мера Черкас Анатолія Бондаренка, який передчасно, до рішення уряду, пом’якшив карантин у своєму місті.

Про це пише ZAXID.NET.

«За всіма публічними перепалками ми ризикуємо забути, що вчимося жити з коронавірусом. Найменше, що я б хотів зараз отримати – це колапс у органах державної чи місцевої влади. Тому кожен крок має бути виваженим», – написав Садовий на своїй сторінці у Фейсбук.

На його думку уряд надати містам більше самостійності у регулюванні карантинних обмежень. З його слів, таку пропозицію Львів вже відправив в Кабмін у середу, 29 квітня.

«Треба припинити будь-які переслідування мера Черкас. Він висловив думку громади. Нам потрібна єдність і здоровий глузд!», – підкреслив міський голова Львова.

Нагадаємо, 30 квітня у Черкасах пом’якшили карантинні обмеження, зокрема, дозволили роботу непродовольчих крамниць, які продають будматеріали, канцтовари, меблі та квіти, майстерень з ремонту одягу, салонів краси тощо.

Міська влада пішла на цей крок після численних звернень підприємців, які через карантин опинилися на межі виживання. Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко заявив, що у місті немає жодної загрози спалаху коронавірусу.

Через пом’якшення карантину владою Черкас 1 травня поліція розпочала кримінальне провадження. Президент Володимир Зеленський під час відеозвернення передав меру «привіт» від МВС і СБУ, наголосивши, що такі дії матимуть юридичні наслідки. Після цього мер Черкас заявив, що не має наміру поступатися у своєму рішенні.