Мер Харкова заявив, що проти будівництва тимчасового житла для переселенців у західних областях

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Міський голова Харкова Ігор Терехов заявив, що категорично проти будівництва тимчасового житла для переселенців у західних областях, називаючи таку ініціативу недоцільною. Про це він сказав під час зустрічі з заступником міністра соцполітики 16 травня, повідомляють на сайті Харківської мерії, пише Твоє Місто.

«Немає нічого більш постійного, ніж тимчасове. Тому, я категорично проти тимчасового житла. І не потрібно ставити на Заході Україні модульні містечка, витративши 30% коштів, а то й більше, від того, що потребує постійне житло. У нас є проєкти, ресурси, можливість та будівельні кадри. Тож, давайте вже починати будувати. Нема чого зволікати. Усі хочуть додому, особливо харків’яни. Харків – те місто, яке заслуговує на особливе ставлення, тому, я дуже прошу почути нас і стати на наш бік», – пояснив він.

Позицію міський голова Харкова пояснює колишнім досвідом будівництва модульного містечка для вимушених переселенців з Донецької та Луганської областей після 2014 року. Максимальний термін експлуатації такого житла був розрахований та три роки, й хоча минуло вже вісім років, там, зі слів Терехова, досі живуть люди. Саме тому будівництво модульних містечок на Заході України він вважає недоцільним.

Share.