Неділя, 16 Червня

Менше ніж за добу камери зафіксували 35 000 порушень ПДР

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

“Лідер гонки” – Mercedes, який рухався по місту зі швидкістю 208 км/год. За перші 17 годин система відеофіксації порушень правил дорожнього руху в Києві зафіксувала понад 35 000 подій. Про це повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ.

“Підсумок перших 17 годин роботи системи автофіксації порушень ПДР в Києві: зафіксовано 35 762 події, відпрацьовано 5 620”, – сказав глава МВС Арсен Аваков.

“Лідери перегонів”: Mercedes рухався по місту зі швидкістю 208 км/год і BMW проїхав три камери поспіль зі швидкістю 200 км/год, водій отримає три штрафи, – додав він.

Нагадаємо, у Київській області з 1 червня заробили комплекси автоматичної фіксації (КАФ) порушень правил дорожнього руху. Найбільше їх розташовано на трасі Київ – Одеса. Скоро 5 камер повинні з’явитись у Львівській області, а потім в інших регіонах країни. До кінця року їхня кількість по всій країні має зрости до 700.

Зараз на Київщині встановлено 20 камер фотовідеофіксації дорожнього руху, згодом змонтують ще 30.

Як це працює

Якщо машина перевищує швидкість, спецприлад фіксує номер. За номером у базі поліції знаходиться відповідний автомобіль. Штрафна квитанція формується автоматично і приходить на адресу водія впродовж 3 днів.

водії можуть перевірити наявність порушень в електронному кабінеті – e-driver.hsc.gov.ua і на сайті МВС – mvs.gov.ua. Найближчим часом в МВС обіцяють запустити мобільні додатки, які в форматі push-повідомлень інформуватимуть про факт перевищення швидкості.

За перевищення швидкості на понад 20 км/год передбачений штраф у 255 гривень, за перевищення на понад 50 км/год – 510 гривень. Розмір штрафу буде вдвічі меншим, якщо сплатити його протягом 10 днів із моменту отримання повідомлення.