«Мені вкрай шкода». Маркетинг-директор стартапу Fozzy Group поки що склав повноваження після підтримки російського репера Басти

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У торгово-промисловій групі Fozzy Group заявили, що маркетинг-директор одного зі стартапів В’ячеслава Баранський після слів підтримки на адресу російського репера Басти й образ щодо українців склав повноваження на час розслідування.

Про це йдеться у заяві групи.

«Fozzy Group і всі бізнеси групи є, безумовно, проукраїнськими. Ми підтримуємо державний суверенітет і працюємо на розвиток нашої країни […] Як група не поділяємо такі висловлювання », — повідомили там.

Напередодні активіст Сергій Стерненко опублікував скриншоти сторіс Баранського у соцмережах із концерту Басти з надписом «Красава, Баста. Сільську тупість переможе тільки місто, яке кладе болт на цінності села».

У ще одному повідомленні, опублікованому Стерненком, Баранський запитує: «Чому більшість пострадянських країн нормально розвиваються, а Україні дісталася тільки „гідність“ і „європейські цінності“?».

У групі уточнили, що Баранський не є директором з маркетингу Fozzy Group, а приєднався до команди як маркетинг-директор одного зі стартапів групи 4 місяці тому. Там заявили, що він склав свої повноваження на період розслідування.

«Рішення про подальшу співпрацю зі Славою ми будемо приймати після детального вивчення всіх фактів. Наразі, Слава склав свої повноваження на період службового розслідування», — підсумували у Fozzy Group.

Сам Баранський вже відновив роботу своєї сторінки у Facebook і теж пояснив ситуацію.

Коментуючи свої приватні сторіс, які бачили лише його знайомі, він визнав, що його висловлювання були «грубими та цинічними». Баранський пише, що хотів би, щоб «Україна використовуючи свої супепотужні символи, рухалася вперед та наповнювала їх новими смислами».

«Вперед нам потрібно бігти вдвічі швидше за європейські країни. І так по кожній тезі. Вкладався один сенс, читався інший. Я був вражений скількох людей це образило і мені вкрай шкода», — додав він.

Коментуючи свою громадянську позицію, Баранський стверджує, що у 2014 «втратив роботу через свою позицію щодо українських Криму та Донбасу, які є і будуть нашими територіями».

«З того самого року всі свої сили я віддавав українським проектам — своєму і як найманий співробітник. Можна 7 років створювати не маючи натхнення від світу навколо? Ні», — заявив він.

Fozzy Group має, зокрема, мережі супермаркетів Сільпо і Фора, мережу фармацевтичних супермаркетів Біла ромашка і мережа магазинів мобільних пристроїв Ringoo.

25 червня у Києві відбувся концерт російського репера Василя Вакуленка, відомого під псевдонімом Баста. Біля StereoPlaza, де відбувалося шоу, зібралися активісти, які протестували проти проведення концерту. Вони нагадували, що Баста відвідував окупований Крим в обхід України і давав там концерти, а ще брав участь у зйомках фільму про Кримський міст.

Фанати російського репера в коментарях журналістам переважно заявляли, що Крим — це Україна, однак вони вважають, що в музиці й творчості не має бути політики.

Share.