Медиків Старосамбірської лікарні спіймали на хабарі за оформлення інвалідності

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Поліція та СБУ затримали на хабарі 5500 доларів завідувачку одного з відділень Старосамбірської районної лікарні на Львівщині та старшу медсестру місцевої поліклініки. Медики за гроші оформляли фіктивну інвалідність військовозобов’язаному, пише zaxid.net.

«За даними слідства, службові особи вимагали 5 500 доларів США неправомірної вигоди за встановлення групи інвалідності. За цю «винагороду» вони мали підготувати документи та в подальшому здійснити вплив на експертну комісію лікарів для отримання висновку про встановлення відповідної групи інвалідності», – повідомили у Львівській обласній прокуратурі.


Далі з цими документами військовозобов’язаний знімався з військового обліку та міг безперешкодно виїхати за кордон.

Медиків затримали після одержання останньої із раніше обумовленої частини хабара – 4 500 доларів – за оформлення документів про встановлення фіктивної інвалідності. За даними поліції, передача хабара та затримання відбулося в приміщенні лікарні.

Затриманим оголосили підозру за зловживання впливом (ч. 2 ст. 28, ч. 3 ст. 369-2 ККУ), невдовзі суд обере їм запобіжні заходи. Також вирішується питання про відсторонення їх від займаних посад.

За даними ZAXID.NET, на хабарі затримали завідувачку одного з відділень Старосамбірської районної лікарні та старшу медсестру місцевої поліклініки. Правоохоронці перевіряють причетність до схеми інших працівників лікарні.