Вівторок, 27 Лютого

Львівські підприємці виділили понад 30 млн грн на допомогу у боротьбі з коронавірусом

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Із початку запровадження карантину в Україні загальна сума благодійної допомоги сорока восьми підприємців зі Львова становить понад 30 млн грн. Допомога бізнесу допомогла місту оперативно отримати медичне обладнання та забезпечити медперсонал засобами індивідуального захисту, інформує пресслужба ЛМР.

«В першу чергу на сьогодні у нашому переліку вже 51 позиція різноманітної допомоги, яку надав нам бізнес. Це різні підприємці, які надають різну допомогу від закупівлі великого дороговартісного обладнання до безкоштовної передачі масок, костюмів медичних, респіраторів та інших засобів захисту. Хочеться подякувати всім, незалежно від обсягу допомоги, особливо тим, хто зробив це оперативно.

Завдяки такій оперативній допомозі нам вдалося отримати на сьогодні вже готові захисні костюми, які також виробляли наші підприємці. Ми, станом на сьогодні, маємо не тільки ті лікарні, які першими будуть приймати хворих, а й усі інші. На сьогодні костюми, вироблені нашими підприємцями, розвозять абсолютно у всі лікарні та поліклініки, адже ми розуміємо, що не можемо зосередити всю допомогу тільки в одній лікарні, а маємо подбати про всіх лікарів та медперсонал, адже у нас все місто працює в умовах карантину, і у будь-якому медичному закладі може виникнути надзвичайна ситуація.

Дуже багато обладнання, яке вже оплачене, наразі ще в дорозі. Дякуємо всім благодійникам та хочемо, аби цей процес був прозорим”, — зазначила Вікторія Довжик.

Нижче подаємо перелік підприємств, які, станом на 30 березня, долучились до закупівлі захисних засобів.