Майор військового госпіталя у Львові отримав штраф за 1000 доларів хабаря

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Личаківський районний суд Львова виніс вирок 50-річному керівнику відділення персоналу та стройового військово-медичного клінічного центру Західного регіону Олександру Іщенку, який вимагав хабарі від поранених військових. Суд оштрафував його на 51 тис. грн, повідомляє ZAXID.NET.

Як вказано в матеріалах справи, у липні 2023 року Олександр Іщенко, який очолює відділення персоналу та стройового військово-медичного клінічного центру Західного регіону, виконував обовʼязки голови позаштатної військово-лікарської комісії клініки амбулаторно-поліклінічної допомоги ВМКЦ. 19 липня у своєму службовому кабінеті на вул. Личаківській, 26 він отримав 1000 доларів США хабара [36,6 тис. грн за актуальними курсом НБУ] від військового та пообіцяв визнати його обмежено придатним для проходження служби в тилових частинах.

Працівники СБУ та поліції затримали його «на гарячому» під час одержання всієї суми неправомірної вигоди.

У суді Олександр Іщенко свою провину визнав і уклав відповідну угоду з прокурором. Зважаючи на обставини справи, 27 вересня суддя Личаківського райсуду Світлана Леньо визнала майора винним у хабарництві за ч. 2 ст. 369-2 та призначила 51 тис. грн штрафу. Цей вирок можна оскаржити в апеляційному суді.