Понеділок, 15 Квітня

Авіакомпанія МАУ змінила правила перевезення тварин на борту

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Із 12 лютого українська авіакомпанія МАУ анонсувала збільшення максимальної ваги котів, собак та тварин для емоційної підтримки, яких господарі можуть брати з собою в салон літака, з 8 до 10 кг. Про це повідомила пресслужба авіакомпанії.

Вага контейнера з твариною не має перевищувати 10 кг, а габарити – 55 х 40 х 20 см. Контейнер повинен бути просторим, аби тварина мала можливість стояти, вільно повертатися і природно лежати. В одному контейнері можна перевозити не більше трьох тварин за умови, що їм комфортно разом. Один пасажир може перевозити не більше одного контейнера з твариною/ами.

Замовити і узгодити подорож улюбленця слід мінімум за 24 години до вильоту. Вартість послуги залишається без змін.

Умови подорожей службових тварин, що супроводжують пасажирів із обмеженою мобільністю або порушеннями зору/слуху, а також собак-помічників співробітників державних органів і команд рятівників залишаються незмінними – жодних обмежень ваги та розмірів; безкоштовно за умови надання документів, що підтверджують спеціалізацію.

“Багато хто з нас в МАУ має домашнього улюбленця, деякі кількох, – зазначила директор з комунікацій МАУ Євгенія Сацька. – Тому ми дуже добре розуміємо, наскільки критичними можуть бути навіть зайві 500 грамів. Тож, аби перед польотом нашим пасажирам не доводилося саджати пухнастиків на дієту або ламати голову над тим, як полегшити вагу контейнеру, ми додали 2 кг до максимально дозволеної норми, яка діє у більшості авіаперевізників. Маємо надію, що клієнти авіакомпанії МАУ будуть задоволені таким нововведенням та частіше подорожуватимуть разом із хвостатими компаньйонами в салоні літака”.

На борту МАУ можуть одночасно подорожувати:

  • на дальнемагистральных рейсах 8 тварин (2 в бізнес класі, 1 в преміум-економ, 5 в економічному);
  • на близько- та середньомагістральних рейсах 5 тварин (1 в бізнес класі, 4 в економічному).