Вівторок, 17 Травня

МАУ відновили рейс Львів-Барселона, який вже виконували 12 років тому

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Вчора, 27 квітня, відбулось відкриття нового рейсу зі Львова до Барселони. Фактично, це відновлення рейсу, оскільки така можливість перельоту вже існувала у 2006 році, але рейс закрили. Однак відтепер кожен знову зможе скористатися рейсом Львів-Барселона-Львів. Вартість перельоту у дві сторони становитиме орієнтовно 190 доларів.

Зі Львова літак вирушатиме по п’ятницях о 22:45 і прибуватиме до Барселони о 00:50 (+1 год.) за місцевим часом. Загалом переліт триватиме 3 год. 5 хв.

У протилежному напрямку, з Барселони, літак відправиться у суботу о 1:40 за місцевим часом та прибуде до Львова о 5:45.

Із 19 червня додасться ще один рейс по вівторках.

«У Львові починається сезон великих подій, великих фестивалів, конференцій, зустрічей. Ви знаєте, що у Львові буде велика подія LvivMozzArt, LeopolisJazzFest тощо. Одне з ключових питань, коли організатори приїжджають до міста, то говорять про доступність. Для того, щоб проводити якийсь захід, потрібно мати змогу дістатися туди. Сьогодні це один з ключових пріоритетів, тому що місто має відповідну атмосферу, інфраструктуру, яка розвивається і забезпечує гостям їх побажання.

Сьогодні це ще один такий великий крок для того, щоб мати змогу конкурувати з великими глобальними містами. З іншого боку, хочу акцентувати, що Барселона теж є містом літератури ЮНЕСКО, як і Львів, і це дає змогу розкривати літературний потік. Цей рейс дає змогу людям подорожувати, відкривати цікаві матеріали, співпрацювати.

Я дуже дякую аеропорту і компанії. Тепер чекаємо зі Львова трансатлантичні рейси до колег з Америки. Дякую вам за те, що ви зробили важливий крок”, — зазначив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

«Сьогодні ми маємо новий рейс на Барселону. Нагадую, що цей рейс уже був в історії нашого аеропорту. У 2006 році ми відкривали цей рейс, він був дуже успішний, виконувався 3 роки. Звичайно, я рада, що історія повторюється, що ми відновлюємо цю роботу. Дякую компанії МАУ, дякую, що ви продовжуєте конкурувати і залишатися нашим постійним клієнтом в аеропорту. Ви маєте 27% перевезень і ви № 1. Так, сьогодні є конкуренція і інші авіакомпанії, але добре, що ви з нами і ми бачимо, що ви достойно конкуруєте і достойно розвиваєтеся. Іспанія від сьогоднішнього дня для нас відкрита», — зазначила генеральний директор МА «Львів» ім. Данила Галицького” Тетяна Романовська.

© Міжнародний аеропорт “Львів”

Нагадуємо, що МАУ зараз є найбільшою авіакомпанією, яка працює у МА «Львів». Вона виконує рейси на 7 напрямках: Бориспіль; Тель-Авів; Болонья; Рим; Мадрид; Хургада та Шарм-Ель-Шейх. А відсьогодні додався й восьмий – у Барселону.

У 2017 році авіакомпанією «МАУ» перевезено найбільше пасажирів з/до Львова, а саме 356,2 тис. (33% від загального пасажиропотоку).

У 2017 році напрямок Бориспіль (KBP), регулярні рейси до якого виконувала авіакомпанії МАУ, зайняв друге місце за кількістю перевезених пасажирів (перше Стамбул – 17%, третє Анталія – 14%, четверте Варшава- 11%, п’яте – Хургада – 6%).

Share.