П’ятниця, 24 Травня

МАУ скасувала низку рейсів до 16 країн через коронавірус

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Про скорочення рейсів до низки європейських країн і всередині України повідомила авіакомпанія “Міжнародні авіалінії України”. Про це йдеться у повідомленні на сторінці компанії у Facebook.

Рейси скорочують у зв’язку з рекомендаціями урядів багатьох країн щодо уникнення масових заходів, обмеження інтенсивності пересування між країнами та пов’язаним із цим зниженням попиту на авіаперельоти.

Скасовані будуть деякі рейси до Італії, Швейцарії, Греції, Німеччини, Ізраїлю, Іспанії, Великої Британії, Литви, Азербайджану, Туреччини, Польщі, Угорщини, Австрії, Чехії, Фінляндії та Данії.

Пасажирів, які залишили свої контактні дані під час бронювання, будуть інформувати про зміни в розкладі заздалегідь.

МАУ також рекомендує перевіряти статус рейсів за кілька днів до вильоту на сайті або зателефонувати до контактного центру авіакомпанії.

Авіакомпанія заявила, що це рішення пов’язане з загальнодержавним карантином, оголошеним італійським урядом, та запровадженням 14-денного карантинного періоду для всіх пасажирів, які прибувають до Ізраїлю.

Раніше в МЗС закликали українців тимчасово відмовитися від поїздок в Італію.

У Ватикані заявили, що площа Святого Петра і Базиліка будуть закриті для туристів та паломників до 3 квітня. Про це повідомляє AFP у Twitter.

Також стало відомо, що авіакомпанії British Airways та Ryanair тимчасово скасовують рейси до Італії.

Уряд Ізраїлю з 12 березня запроваджує обмеження на в’їзд до країни для іноземних громадян у зв’язку з поширенням коронавірусу Covid-19.