Четвер, 29 Вересня

Матчі збірної України проти Німеччини та Іспанії можуть перенести до Львова

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

На засіданні техногенної комісії Київської міської держадміністрації 2 жовтня були розглянуті листи УАФ і МОЗ про можливе скасування заборони уболівальникам відвідувати футбольні матчі в Києві, повідомляє телеграм-канал Динамо Київ Inside.

Постанова про заборону відвідування футбольних матчів глядачами в Києві залишається в силі. Справа в тому, що в Україні і Києві кілька днів поспіль встановлюються антирекорди за кількістю заражень коронавірусом.

Таким чином, фактично, рішенням техногенної комісії КМДА відвідування глядачами матчів в Києві опинилося під забороною. Проте, в УАФ наполегливо хочуть провести матчі з уболівальниками, посилаючись на рекомендації УЄФА, окремий європейський досвід і успіхи в проведенні матчів з глядачами.

Розглядається варіант перенесення майбутніх матчів збірної України до Львова, де місцева влада попередньо люб’язно дала добро на заповнення глядачами 30% місць на Арені Львів. У найближчі дні УАФ повинна оголосити своє остаточне рішення.

Нагадаємо, 10 та 13 жовтня збірна України у Києві зіграє проти Німеччини та Іспанії відповідно.

Весь алендар матчів збірної України у 2020 році

  • Франція – Україна. 7 жовтня 2020 року. Сен-Дені, “Стад де Франс”.
  • Україна – Німеччина. 10 жовтня 2020 року. Київ, НСК “Олімпійський”.
  • Україна – Іспанія. 13 жовтня 2020 року. Київ, НСК “Олімпійський”.
  • Польща – Україна. 11 листопада. Хожув, “Сілезький стадіон”
  • Німеччина – Україна. 14 листопада. Лейпциг, “Ред Булл Арена”.
  • Швейцарія – Україна. 17 листопада 2020 року. Люцерн, “Свісспорарена”.

Місто Лева по праву вважається найуспішнішим для нашої національної команди. Тут синьо-жовті провели 19 матчів, здобули 17 перемог і два поєдинки завершили внічию. Більше того, ті мирові з Чехією (0:0) та Латвією (1:1) були зафіксовані в товариських зустрічах.

Share.