Вівторок, 27 Лютого

Машинки в центрі міста: погоджено нове місце для прокату дитячих автомобілів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У четвер, 22 жовтня, на засіданні виконкому Львівської міськради погодили нове місце для прокату дитячих автомобілів. Тепер атракцію облаштують на площі перед львівським цирком на Городоцькій.

«Наше законодавство є недосконалим стосовно надання послуг прокату дитячих електромобілів. Довго не вносилися зміни стосовно правил надання таких послуг.

На засіданні виконкому зробили перший крок – визначили площу перед Львівським державним цирком місцем, де можна надавати такі послуги. Тепер кататись на цих машинках у Львові можна буде тільки навпроти цирку», – зазначила директорка юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич.

Нагадаємо, що Львівська міська рада заборонила діяльність будь-яких атракціонів майже на всій території історичного центру міста ще у червні 2017 року. Тоді йшлося про площу Ринок, територію біля Оперного театру та кілька центральних кварталів, обмежених вулицями Торговою, Наливайка, Січових Стрільців, Словацького, Стефаника, Дудаєва, проспектом Шевченка, вулицями Герцена, Франка та Підвальною.

Згідно із положенням, на зазначених локаціях заборонено встановлювати надувні гірки, каруселі, тренажери, батути, а також здійснювати прокат дитячих автомобілів, гідроскутерів та ховербордів.

Раніше «Муніципальна варта» неодноразово вилучала у підприємців (Олега Спиридонова) дитячі машинки, що їздять перед Оперним театром, та сyд завжди повертав їх власникам.