Середа, 22 Травня

Маршрут сполученням «аеропорт – залізничний вокзал» курсуватиме ще місяць

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Дію автобусного маршруту сполученням «Аеропорт – Залізничний вокзал» продовжили ще на місць. Вартість проїзду залишається 20 грн. Про це повідомили у прес-службі ЛМР.

«На прохання керівництва Львівського міжнародного аеропорту ім. Данила Галицького, управління транспорту ЛМР, після численних нарад та спільних зустрічей з ЛК «АТП-1» і представниками аеропорту, прийняло рішення про відкриття тимчасового автобусного маршруту сполученням «Аеропорт – Залізничний вокзал». Маршрут запрацював з 10 квітня терміном на місяць. Зараз ми ще на місяць продовжуємо його роботу», – розповів Орест Хамула, директор ЛК «АТП-1».

Минулий графік руху був з 10.00 год до 19.45 год, з середнім інтервалом між рейсами півтори години. Графік руху також розміщено і в аеропорту і на вокзалі.

За його словами, остаточний графік роботи маршруту буде визначено завтра, після детального аналізу затрат часу на доїзд автобуса від аеропорту до залізничного вокзалу та у зворотному напрямку.

За час роботи експериментального маршруту, за день, в середньому, перевозиться лише 7 осіб.

Додамо, що експериментальний автобус курсує від аеропорту до залізничного вокзалу з однією зупинкою на вул. Любінській. Крім того, з аеропорту до ЛНУ ім. Франка курсує тролейбус №9, а на Галицьке перехрестя – маршрутка №48.