Вівторок, 28 Травня

Маршрут автобуса №47а продовжили до Рясного

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові змінили схему руху автобуса №47а, який нині курсує від проспекту Червоної Калини до площі Різні, передає Твоє Місто.

Автобус №47а сполучатиме проспект Червоної Калини з мікрорайоном Рясне. Відповідне рішення ухвалили під час засідання виконкому 26 квітня.

Частину нової схеми — продовження маршруту до вулиці Варшавської — погодили ще 12 квітня, після чого маршрут продовжували ще двома рішеннями, водночас автобус продовжував курсувати до площі Різні. Коли саме автобус змінить маршрут, за словами в. о. начальника управління транспорту Олега Партики, наразі невідомо. В АТП-1, яке обслуговує маршрут, точної дати також ще не називають.

Автобус курсуватиме через проспект Чорновола, вулиці Варшавську, Тунельну та Шевченка. Як пояснив раніше в коментарі Tvoemisto.tv Олег Партика, таке рішення ухвалюють, аби не запускати на маршрут №50 автобуси великого класу.

Додамо, що на маршруті зараз їздить 13 автобусів великого класу МАЗ та Електрон. Після погодження всієї схеми тут має курсувати близько 20 автобусів. Раніше ці автобуси сполучали Сихів та станцію «Підзамче», однак із січня кінцеву зупинку повернули на площу Різні.

Нагадаємо, недавно низькопідлогові автобуси розпочали курсувати за маршрутом №40, який сполучає Винники і ТРЦ King Cross Leopolis та проходить через вул. Пасічну, Сихів і автовокзал.