Маркус склав рапорт з проханням перевести його на нижчу посаду

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Головний майстер-сержант 47-ї окремої механізованої бригади «Маґура» Валерій Маркус написав рапорт, у якому попросив перевести його на нижчу посаду. Він пояснює, що керівництво бригади не дозволяє збудувати військову частину згідно з цінностями, які декларують бійці. Про це ідеться на його Facebook-сторінці.

Своє рішення Маркус також пояснює «систематичним приниженням сержантського корпусу», «нерозумінням командуванням бригади важливості морального духу бійців» та «відсутністю покарань за [замазано] та некомпетентністю офіцерського корпусу».

Військовий заявляє, що командування також саботує традиції та міфологію бригади.

Крім того, Маркус назвав заступника командира військової частини А4699 «аморальним дегенератом», і додав, що перебування з цією людиною в одному колективі принижує його честь і гідність.

«Збудувати військову частину згідно з тими цінностями, які ми декларували на початку її створення, нам не дозволили. Вплинути на ситуацію або виправити більше можливості не маю. Моє перебування на посаді головного сержанта бригади більше не вважаю доцільним», — наголошує Маркус.

Тому він попросив командування перевести його на посаду командира бойової машини з окладом 3170 гривень.