Неділя, 14 Квітня

Мама загинула від двох снарядів. П’ятеро дітей-переселенців зі Сходу потребують допомоги

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сім’я з п’яти дітей-сиріт, які вимушено переселилися з рідного дому на сході Україні у Дрогобич, потребує допомоги. Їхню маму вбили два ворожі снаряди, тож молодші брати та сестри тепер під опікою найстаршого 18-річного В’ячеслава. Про це повідомив голова Дгоробицької райдержадміністрації Степан Кулиняк, пише Твоє Місто.

Їхня мама помирала на очах у В’ячеслава. Хлопець у перші секунди підбіг до неї та намагався врятувати, проте удар був настільки сильний, що нутрощі жінки лежали поруч. Тоді він схопив одяг, щоб перев’язати рани та зупинити кровотечу, і побіг за допомогою. Але не встиг, бо мама померла померла на місці.

«Тепер у В’ячеслава немає ні родичів, ні дому. Залишилось четверо неповнолітніх братів та сестер: Олівія — 8 років, Данило — 16 років, Ніколь — 11 років, Тимур — 10 років. Усі п’ятеро мешкають у прихистку дрогобицького гуртожитку. Попри весь біль та морок, В’ячеслав усміхається при зустрічі та простягає потиснути мені руку. Дякує за кожен подарунок та допомогу, котру приносять небайдужі мешканці», – пише Степан Кулиняк.

Додає, що юнак – сильний і витримає жах цієї війни та все переживе. Однак йому та його чотирьом братам і сестрам потрібна підтримка і допомога. Хлопець часто згадує свій великий дім, до якого хотів би повернутися, та якого більше немає.

Зі слів Степана Кулиняка, В‘ячеслав мріє стати медиком і він обов’язково здійснить свою мрію, щоб бути надійним тилом для своїх молодших сестричок і братів.

Усіх, хто має можливість допомогти дітям, просять надсилати кошти на картку В’ячеслава – 5167 8031 0649 6651 Ощадбанк.