Понеділок, 15 Квітня

Максим Козицький розкритикував призначення нового очільника Львівської податкової

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Новим очільником Львівської ДПС став Флис Андрій Степанович. Він змінив відстороненого Андрія Щербака з командою. Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

Андрій Флис — колишній начальник відділу контролю за відшкодуванням ПДВ у Львівській області. Цей підрозділ безпосередньо відповідає за перевірку, підтвердження достовірності заявлених до відшкодування сум та формування висновків для відшкодування ПДВ з бюджету.

«І саме через зловживання з ПДВ “злетів” з посади Андрій Щербак. Як я зрозумів, голова Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев уже почав будувати в Україні Сінгапур. Мушу зазначити, що Данило Олександрович точно не Лі Куан Ю, бо він старається створити не економічне диво, а диво якесь своє, особисте», — написав Козицький.

Голова ЛОВА нагадав, що Бюро економічної безпеки (БЕБ) розкрило чергову злочинну схему відшкодування ПДВ: у компаній відомого львівського бізнесмена вилучили понад 25 млн грн готівкою. Фірма завдала державі збитків у вигляді незаконного бюджетного відшкодування ПДВ майже на 35,4 млн гривень.

«І скоріш за все це відбулося під необачним оком Андрія Флиса. Але ці речі нікого не зупинили. Ні Данила Гетманцева, ні очільницю ДПС України Тетяну Кірієнко. Бо погодження Андрія Флиса відбулось моментально — за один день. Цікаво було б почути позицію очільника Мінфіну Сергія Марченка», — зазначив начальник ЛОВА.

Нагадаємо, наприкінці липня голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький у своєму Telegram написав, що Головне управління Державної податкової служби у Львівській області непрозоро та у «ручному режимі» відшкодовує кошти суб’єктам господарювання.