Вівторок, 27 Лютого

Made in Ukraine: 4 цікавих бренди доглядальної косметики

Сучасна доглядальна косметика здатна вирішувати чимало проблем, пов’язаних зі станом шкіри. Сьогодні поряд з корейськими, французькими, іспанськими, американськими засобами з’явилися скраби, маски, пілінги, креми та інші продукти українських виробників. І багато з них за якістю, ефективністю, складом не поступаються імпортним аналогам. У цій статті розповідаємо, яку доглядальну косметику made in Ukraine варто спробувати, щоб закохатися в догляд по-українськи раз і назавжди.

Бренд № 1: Pelart Laboratory

Якщо ви у пошуках ефективної космецевтики, зверніть увагу на засоби Pelart Laboratory. Цей український виробник проводить власні наукові дослідження та вивчає, як різноманітні фактори довкілля впливають на шкіру. Справжнім бестселером бренду Pelart Laboratory стали делікатні пілінги, які усувають ороговілі клітини, надають шкірі м’якості та повертають сяяння, стимулюють синтез колагену та еластину.

Не менш ефективні маски бренду: їхня родзинка полягає у тому, що склад засобів насичений компонентами рослинного походження та іншими цінними інгредієнтами. Зокрема, йдеться про протеїни пшениці, гіалуронову кислоту, екстракти гарбуза та каштану тощо. Вони стимулюють регенерацію шкіри та поліпшують її вигляд, регулюють мікроциркуляцію, борються з тьмяністю.

Бренд № 2: Hillary Cosmetics

Цей косметичний бренд пройшов динамічний шлях від маленького виробництва до улюбленця дівчат. Він заполонив соціальні мережі роликами щодо організації ритуалів догляду. Hillary Cosmetics пропонує найрізноманітнішу доглядальну косметику. Експерти компанії вважають, що шкіра та волосся потребують комплексного піклування, і щоб організувати б’юті-рутину правильно, треба попередньо визначити їхній тип.

Тому справжнім бестселером Hillary Cosmetics стали експертні комплекси, покликані вирішити найпоширеніші проблеми шкіри та волосся. Ще однією інновацією виробника є використання виключно органічних косметичних компонентів з Італії, Франції, Данії, Німеччини, США. До речі, косметику Hillary Cosmetics імпортують в 11 країн світу, зокрема, Тайвань та Ізраїль. Це серйозна заявка на те, що косметика made in Ukraine є затребуваною за межами держави.

Бренд № 3: Tsukerka

Приємні аромати, безпечний склад, оригінальні назви доглядальних засобів — те, за що ми любимо Tsukerka. Справжніми мастхевами стали маски та скраби для обличчя цього виробника. Вони делікатно впливають на шкіру, роблять її гладенькою та сяйливою, адже містять популярні суперфуди та інші корисні компоненти.

Окремої уваги заслуговують засоби для душу та ванни Tsukerka. Натуральний склад, пахощі, що не поступаються популярним десертам, неймовірно ніжна консистенція задовольнять найвимогливіших естетів та гурманів. Звісно, креми для душу «Бананове морозиво», «Жуйка», «Латте», «Полуничний десерт» їсти не можна, але задоволення вони дарують колосальне.

Бренд № 4: «Яка»

Цей виробник натуральної косметики має велику аудиторію шанувальників. І це не дивно: адже засоби «Яка» містять багато корисних компонентів, зокрема, цінних олій та екстрактів; окрім того, вони придатні для веганів. Бренд тішить різноманітною продукцією, серед його надбань — доглядальна косметика для обличчя, тіла, рук, ніг, волосся.

Чималою популярністю користується унікальна «Кліматична серія» від «Яка». У ній є засоби для  очищення, зволоження та живлення сухої, чутливої й реактивної шкіри, що бурхливо реагує на зміни погоди та різкі коливання температури. За їхньої допомоги можна зменшити лущення, почервоніння, подразнення, посилити захисний бар’єр.

Якщо ви ще не користувалися українською доглядальною косметикою — дайте їй шанс. Відкривайте для себе цікаві продукти з дієвими складами та підтримуйте вітчизняних виробників, котрі створюють якісні засоби для вашої б’юті-рутини!