П’ятниця, 24 Травня

Лише чотири пункти перетину кордону на Львівщині пропускатимуть автомобілі: перелік

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На кордоні з кожною суміжною країною працюватиме необхідна кількість пунктів пропуску і цього буде достатньо, щоб забезпечити стабільні пропускні операції.

На Львівщині працюватимуть чотири пункти перетину українсько-польського кордону. Але лише для автомобільного сполучення. Про це інформує Нова митниця.

У Львівській області: на кордоні з Польщею тимчасово закриють залізничні пункти пропуску у Раві-Руській та Хирові, автомобільний у Шегинях.

Натомість, деякі пункти у області працюватимуть, але лише для автомобільного сполучення. Серед них – Краківець, Смільниця, Грушів та Угринів.

“з 00:00 17 березня до 3 квітня Україна закриває міжнародне регулярне пасажирське сполучення. З 00:00 16 березня до 3 квітня Україна тимчасово забороняє іноземцям та особам без громадянства в’їзд на територію”, – заявив глава Держмитслужби Максим Нефьодов.

Винятокособи, що мають право на постійне або тимчасове проживання на території України; є подружжям або дітьми громадян України; водії та обслуговуючий персонал вантажних транспортних засобів; члени екіпажів; представники офіційних міжнародних місій, диппредставництв, організацій та члени їх сімей”.

“З 00:00 16 березня Україна призупиняє роботу 107 пунктів пропуску та пунктів контролю на державному кордоні. На низці інших пунктів призупиняється пішохідне сполучення. Українці, які не встигнуть повернутись додому до 17 березня, мають контактувати з нашими посольствами та консульствами за кордоном”.

49 пунктів пропуску, в яких тимчасово припиняється пішохідне сполучення: