Вівторок, 28 Травня

Львовом придбано снігоприбиральну техніку за ₴10 млн

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Цього року з міського бюджету Львова виділили 10 млн грн на придбання нової снігоприбиральної техніки. За ці кошти місто придбало п’ять піскорозкидувачів МАЗ та два тракторці, інформує прес-служба Львівської міської ради.

Нову техніку розділять між усіма шляхо-ремонтними підприємствами (ШРП) Львова. На нові піскорозкидувачі та тракторці вже встановили GPS, щоби можна було відслідковувати їхні маршрути.

Всього на балансі міста є 141 одиниця техніки. За словами директорки департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ірини Маруняк, уся техніка готова до початку зимового сезону.

«Двічі ми проводили об’їзд і огляд техніки. Об’їздили усі ШРП на предмет справності техніки, наявності піскосуміші. Залучали в комісію і представників ДСНС і комісію з надзвичайних ситуацій, депутатського корпусу. Зауважень з їхнього боку не було. Загальна кількість техніки, яка в нас є – це 141 одиниця. З них 120 одиниць – це техніка ШРП по районах, 21 одиниця – це техніка, яка є в Сихівському районі. ЇЇ обслуговує приватна компанія, яка виграла тендер. Вони також готові до зими», – розповіла Ірина Маруняк.

Також місто закупило 15 тис. м3 піскосуміші. Частина її вже є на базі в ШРП, решта буде довозитися. Окремо була закуплена сіль для більш концентрованої піскосуміші.

“Зрозуміло, що техніку потрібно оновлювати кожен рік. Сподіваємося, що на наступний рік депутати знову виділять кошти на придбання нової техніки для ШРП.”, – заявили в мерії міста.