Львівський виробник кормів для тварин відкрив підприємство у Литві

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Потужний український виробник харчування для домашніх тварин — компанія Kormotech зі Львова запускає перше власне виробництво в Європі. Завод з виготовлення вологих кормів для котів і собак запрацював у литовському місті Кедайняй. Про це інформує пресслужба підприємства.

Новий об’єкт компанія збудувала впродовж одного року. Загальна сума інвестицій становить 15 мільйонів євро. Частину коштів Kormotech отримав від Європейського банку реконструкції та розвитку.

«Ми і надалі нарощуватимемо присутність нашої продукції на ринках Європи та Америки. До 2023 року плануємо увійти до топ-50 світових виробників корму. Для цього нам потрібно збільшити оборот компанії втричі. Будівництво заводу саме в Литві було стратегічним рішенням. Таке розміщення надає нам конкурентну перевагу в швидкості доставки продуктів до нордичних країн та США», — зазначає CEO Kormotech Ростислав Вовк.

У Литві Kormotech заснував однойменне підприємство та збудував завод у промисловому центрі республіки — місті Кедайняй. Територія міста входить до вільної економічної зони. Так, компанія отримала податкові пільги на 10 років для ведення бізнесу.

90% усіх процесів на виробництві автоматизовано. Частину завдань виконують роботи, аналогічні до тих, що збирають машини. Потужність заводу забезпечує 20 000 тонн вологого харчування на рік.

«Для повноцінного функціонування в Литві нам потрібно лише 60 працівників. Навчати литовських колег будуть наші фахівці з України. Це новий крок у подальшій експансії на світовому ринку», — додає Ростислав Вовк.

В червні 2020 року компанія Кормотех здійснила перші відвантаження продукції до Іспанії та Італії.

Кормотех, таким чином експортує продукцію до 31 країну, включаючи США, Великобританію, Німеччину, Францію, Іран і Чилі. У травні 2020 року Кормотех вийшов на ринок Норвегії.

До слова, у березні 2020 року компанії «Ензим» та «Кормотех» закупили медикаментів та обладнання для лікарень Львова на 4 млн грн для боротьби з коронавірусом Covid-2019.

Компанія впроваджує також багато соціальних ініціатив, які стосуються захисту тварин. Зокрема, це акції «Не залишай нас в АТО», що підтримує власників та опікунів покинутих тварин у зоні бойових дій; «Маленький принц. Україна, що любить тварин» – освітній курс для школярів, що популяризує ідею гуманного поводження з тваринами; Всеукраїнський день «Візьми собаку на роботу» – акція, що розвиває дружню до тварин інфраструктуру в українських містах, пропагує забезпечення комфортних умов перебування домашніх улюбленців в офісах і має на меті змінювати статус чотирилапих у суспільстві.

Довідка

Kormotech експортує продукцію до 32 країн світу, зокрема у США, Великобританію, Норвегію, Німеччину, Францію, Фінляндію, Чилі тощо. Потужності підприємства — це три високотехнологічні заводи з виготовлення кормів, два з яких — на Львівщині. Компанія виготовляє продукцію під власними брендами «Optimeal», «КЛУБ 4 ЛАПИ», «Мяу!», «Гав!» та «Master», а також за напрямом private label для брендів торгових мереж. Вона є лідером українського ринку за обсягом реалізації та посідає 61 сходинку у світовому рейтингу «Top companies» від американського видання Petfood Industry

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР