Вівторок, 30 Листопада

Львівський священик УГКЦ попросив пробачення за підтримку «Слуги народу»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Синкел у справах монашества Львівської Архиєпархії УГКЦ Юрій Бойко повідомив ввечері 20 жовтня про порушення львівським священиком Севастіяном Дмитрухом церковної заборони на політичну агітацію, пише ZAXID.NET.

Раніше того ж дня, львівський осередок партії «Слуга народу» опублікував 30-секундне відеозвернення директора Музею митрополита Андрея Шептицького Севасьяна Дмитруха, у якому той закликав голосувати за цю партію і за голову ЛОДА Максима Козицького, який очолює список «Слуги народу» до Львівської облради.

🇺🇦 Отець Севастіян, директор Музею Митрополита Андрея Шептицького підтримав Максима Козицького та команду Слуги…

Gepostet von Команда Зеленського у Львові am Dienstag, 20. Oktober 2020

«Відразу після появи згаданого відеозвернення йому було висловлене братнє упімпення та повідомлено, що такого роду дії, у разі їх повторення, підлягатимуть відповідним карним санкціям згідно з нормами ККСЦ та КПП УГКЦ. Ієрм. Севастіян прийняв упімнення та перепросив усіх тих, кого міг згіршити своїми словами та діями», – сказано, зокрема, у повідомленні о. Юрія (Юстина) Бойка.

Нагадаємо, що у серпні 2020 року УГКЦ розробила і опублікувала детальну інструкцію з поведінки священиків в інтернеті, хоча заборони на пряму участь у політичній діяльності, що включає агітацію чи безпосереднє кандидування священиків, УГКЦ дотримується уже десятки років.

Share.