П’ятниця, 19 Квітня

Львівський стоматолог оголосив про свою участь у виборах мера

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

52-річний стоматолог-підприємець та завідувач кафедри хірургічної стоматології приватного Львівського медичного інституту Юрій Бунь заявив, що балотуватиметься на місцевих виборах на посаду голови Львівської ОТГ.

Відповідне відеозвернення з проханням підтримати його кандидатуру він поширив на своїй сторінці в Facebook 27 серпня.

52-річний Юрій Бунь раніше не брав активної участі у політичному житті міста, тому інформації про нього у відкритому доступі небагато. Нині він працює завідувачем кафедри хірургічної стоматології приватного ВНЗ – Львівського медичного інституту. Відомо, що стоматолог балотуватиметься від маловідомої партії «Громада і закон».

Згідно з даними системи YouControl, Юрій Бунь є власником кількох стоматологічних клінік, зокрема у Львові, в Тернополі та в Дрогобичі, звідки він родом. Він також має науковий ступінь кандидата медичних наук та очолює громадську організацію «Спілка стоматологів України» – це одне з кількох професійних згромаджень стоматологів країни.

2017 року Юрій Бунь балотувався на посаду ректора Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, проте набрав лише 4 з 1400 голосів (0,25%) та програв багаторічному керівникові цього закладу Борису Зіменковському.

Нагадаємо, раніше про участь у виборах на посаду голови Львівської ОТГ оголосили народні депутати Ярослав Рущишин і Тарас Батенко, чинний мер Львова Андрій Садовий, бізнесмен та екс-нардеп Ігор Васюник, депутатка ЛМР Юлія Гвоздович та колишня народна депутатка Оксана Юринець.

Офіційно виборча кампанія має початися 5 вересня, з 15 до 24 вересня триватиме офіційне висування усіх кандидатів на участь у місцевих виборах (депутат, сільський, селищний та міський голова). День голосування – 25 жовтня.