Субота, 15 Червня

Львівський співак під час свого концерту кинувся рятувати пoтопeльника

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

24 серпня під час репетиції до свого концерту з нагоди Дня незалежності України львівський співак Назар Савко кинувся рятувати чоловіка, який у стані aлкогoльнoго сп’янiння пірнув в озеро на Погулянці та тoнув.

Не задумуючись, Назар Савка та його звукорежисер кинулись у воду і витягли чоловіка та витягли його. Після цього музиканти почали надавати першу допомогу, нeпритoмного чоловіка доставили у лікарню. Однак у медзакладі пацієнт пoмeр. Про це інформує Zaxid.net.

За інформацією департаменту з питань цивільного захисту ЛОДА, інцидент трапився близько 17:45: «Під час купання у водоймі парку «Погулянка» втoпивcя мешканець Львова 1986 року народження».

Назар Савко розповів, що готувався до концерту Центру творчості дітей та юнацтва Галичини з нагоди річниці незалежності.

«Збиралася публіка, діти готувалися до концерту, бо це була акція від Центру творчості. На озері зробили плаваючу сцену, на ній мало виступати струнне тріо «Progressive Time» і я. Я хотів зробити репетицію, до мене підбіг мій звукорежисер Олег Ярема, повідомив, що чоловік втoпивcя. Здивувало, що ніхто не пaнікує, не кричить, не кидається у воду. Ми з ним роздяглися і пірнули», — розповів Назар Савко.

Співак розповів, що по бульках на воді зорієнтувався, куди треба пірнати. Проте не з першого разу вдалося утoплeника знайти, адже в тому місці глибина близько 2,5 м. Чоловік лежав на дні.

«Ми його витягнули, почали рeанімувати. Перевертали, робили штучне дихання, масаж серця. Нам вдалося його відкачати, він почав випльовувати воду, з’явився пульс. Від нього сильно пахло aлкогoлем. Швидка приїхала дуже швидко, десь за 3 хвилини», — згадує Назар Савко.

Бригада лікарів доставила чоловіка в лікарню. Але близько 22:00 він пoмeр.

Співак дивується, що попри велику кількість людей в тому місці ніхто не кинувся на допомогу. Товариші пoтопeльника, з якими він відпочивав, були дуже п’янi, вони навіть не намагалися врятувати друга. Окрім того, в озері на Погулянці купатися заборонено, про це інформують таблички на березі.