Субота, 2 Березня

Львівський національний університет імені Івана Франка продовжив карантин до 31 жовтня

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

ЛНУ ім. Івана Франка продовжив карантин до 31 жовтня.

Про це повідомили на офіційному сайті університету.

Відповідно до Наказу Ректора № О-65 від 31 серпня 2020 року режим карантину у Львівському національному університеті імені Івана Франка продовжено до 31 жовтня 2020 року.

Освітній процес в Університеті буде організовано відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України № 50 від 22 серпня 2020 р. «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», наказу Ректора «Про початок 2020/2021 навчального року» № О-62 від 27 серпня 2020 року та наказу Ректора «Про організацію протиепідемічних заходів у Львівському національному університеті імені Івана Франка на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» № О-63 від 27 серпня 2020 року.

Лекційні заняття відбуватимуться у дистанційному режимі, а практичні, семінарські та лабораторні заняття – в очному форматі з урахуванням протиепідемічних заходів та залежно від карантинного зонування. Проведення занять в аудиторіях буде організовано для окремих академічних груп з дотриманням усіх санітарних заходів та обмежень.

Університет закликає студентів ретельно стежити за своїм здоров’ям, дотримуватися вимог щодо маскового режиму та соціального дистанціювання.