П’ятниця, 17 Травня

Львівський коледж спорту визнали найкращим в Україні

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівський фаховий коледж спорту здобув перше місце у рейтингу найкращих в Україні серед 20 споріднених закладів спеціалізованої освіти спортивного профілю

Про це повідомляє Управління молоді та спорту Львівської ОВА, передає “Еспресо.Захід”.

Львівський коледж спорту увійшов до трійки найкращим в Україні серед 20 споріднених закладів спеціалізованої освіти спортивного профілю. Рейтинг навчальних закладів за 2023 рік виглядає так:

1. Львівський фаховий коледж спорту – 106 879 очок

2. Олімпійський фаховий коледж м. Київ – 97 298 очок

3. Харківський фаховий коледж спорту – 94 552 очка

Зараз у Львівському коледжі навчається 348 учнів-спортсменів та 54 студенти – члени збірних команд України.

За підсумками 2022 року, в офіційних всеукраїнських змаганнях учні та студенти вибороли 376 призових місць. Переможцями та призерами стали 168 осіб. 35 спортсменів брали участь у офіційних міжнародних змаганнях чемпіонатах Європи та світу, де посіли з 1 по 8 місця у відповідних вікових категоріях, з них 22 призових місця.

У 2021 р. коледжу відзначив 50-й день народження. Його випускниками є такі відомі спортсмени, чемпіони та призери Олімпійських Ігор, чемпіонатів світу та Європи як Ірина Мерлені, Яна Шемякіна, Андрій Котельник, Василь Федоришин, Марія Стадник, Юлія Ткач, Алла Черкасова, Оксана Лівач, Анастасія Горлова, Тарас Міщук, Христина Стуй, Дмитро Чигринський, Павло Коростильов та інші.