Понеділок, 15 Квітня

Львівський ювелірний завод без аукціону купила київська компанія

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

20 жовтня мав відбутися онлайн-аукціон з приватизації майна Львівського ювелірного заводу. Початкова вартість, запропонована Фондом держмайна, становила понад 144 мільйони гривень. Єдина компанія, яка зголосилася взяти участь в купівлі, погодилася придбати завод без торгів, пише Твоє Місто з посиланням на «Prozorro. Продажі».

Зазначимо, що вчора, 19 жовтня, був останній термін уточнень та подання цінових пропозицій. Єдиним претендентом на приватизацію «Львівської ювелірки» виявилося ТзОВ «Джі Ді Сі Україна». Первинна пропозиція учасника – 185, 4 мільйонів гривень і стала переможною ставкою. Відтак, компанію оголосили переможцем.

За даними аналітичної системи YouControl, ТзОВ «Джі Ді Сі Україна» зареєстровано у Києві та займається наданням в оренду та експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Кінцевим бенефіціаром є киянин Павло Зварич. Також йому належать ТзОВ «Перспектива Резиденція», що займається будівництвом житлових і нежитлових будівель, та ТзОВ «Смарт Хаус Інвест Компанія», що спеціалізується на купівлі та продажу власного нерухомого майна.

Нагадаємо, що на аукціон виставляли 100% статутного капіталу АТ «Львівський ювелірний завод», який розташований на вул. Академіка Підстригача, 2.