Вівторок, 27 Лютого

Львівський фотограф посів перше місце в міжнародному фотоконкурсі National Geographic

Львівський художник та фотограф документаліст Артур Абрамів став переможцем в міжнародному фотопроєкті National Geographic Traveller India на тему «World Public Transport».

Участь у висвітленні цієї теми брали фотографи з усього світу і з численних подань було вибрано 32 найкращі фотографії і визначено лише 3 переможці. Абрамів став єдиним українцем, який увійшов до цього проєкту та зайняв 1 місце.

У об’єктив фотографа потрапила сцена з електрички Львівської залізниці напрямку Мукачево-Львів, котру він сфотографував у 2018 році десь у Карпатських горах.

Він описав це фото унікальним, коли пасажири швидко поринають у своїх справах: хто їсть, хто розмовляє з іншими, хто бавиться в карти.

Метою проєкту було зобразити розмаїття видів громадського транспорту з усього світу, який є характером, візитівкою та синонімом міста, в якому він знаходиться. Громадський транспорт виступає життєвою необхідністю для місцевих жителів і є способом вловити пульс нового місця для туристів.

Ця фотографія опублікована на головному сайті NatGeo та буде надрукована у серпневому номері видання National Geographic Traveller India.