П’ятниця, 22 Вересня

Львівський алкомаркет вибачився за скандальну рекламу про причастя

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівський алкомаркет BadBoy, що на вул. Стрийській, замінив скандальний рекламний напис на фасаді. Замість напису «Все для причастя» тепер там розміщене вибачення. Відповідні фото оприлюднили львів’яни у Facebook, передає zaxid.net.

Рекламники алкомаркету BadBoy замінили напис «Все для причастя», який викликав шквал обурення у соцмережах, на інший – зі словами вибачення. Тепер на фасаді магазину великими літерами можна прочитати: «Пробачте, так налажати перед Великоднем ми могли тільки у Львові».

Щоправда, деякі дописувачі вже оцінили новий рекламний напис не як вибачення, а як стьоб.

«Ми так нагрішили, що вже й на Великдень працювати будемо», – повідомили в суботу, 8 квітня, на сторінці магазину у Facebook.

Нагадаємо, нещодавно на фасаді найбільшого львівського алкомаркету BadBoy з’явився напис «Все для причастя». Напис із релігійним підтекстом обурив львів’ян. Після розголосу мерія Львова повідомила, що впродовж кількох днів напис із релігійним підтекстом приберуть. Самі власники мережі алкомаркетів інцидент не коментували.

Супермаркет алкоголю BadBoy належить київському бізнесмену Володимиру Шаповалову. Йому також належить відома мережа алкомаркетів GoodWine.