Львівський аеропорт прийняв найбільший серійний вантажний літак у світі

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У п’ятницю, 11 вересня, Міжнародний аеропорт “Львів” прийняв спеціальний рейс. Прибув найбільший серійний вантажний літак у світі – Ан-124 “Руслан”.

Про це повідомили у пресслужбі летовища. Ан-124 “Руслан” — радянський, а згодом український літак. До появи Ан-225 “Мрія” був найбільшим літаком. Перший політ дослідний зразок літака здійснив 24 грудня 1982 року в Києві. На озброєння військово-транспортної авіації СРСР літак надійшов у січні 1987 року.

Літак стоятиме тут до завтрашнього дня, 12 вересня. Для тих, кому цікаво поспостерігати його зліт, то він відлітатиме о 9 ранку, наголошують в пресслужбі.

Ан-124 “Руслан” — радянський, а згодом український літак. До появи Ан-225 “Мрія” був найбільшим літаком. Перший політ дослідний зразок літака здійснив 24 грудня 1982 року в Києві. На озброєння військово-транспортної авіації СРСР літак надійшов у січні 1987 року.

Фото: Юрій Танчин

Літаки Ан-124 використовуються для перевезення локомотивів, яхт, фюзеляжів літаків і багатьох інших великогабаритних вантажів. Ан-124 має систему присідання опор шасі, що дозволяє легко здійснювати завантаження.

Share.