Субота, 15 Червня

Львівським волонтерам на вокзалі потрібна допомога мешканців міста

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівські волонтери на вокзалі потребують допомоги.

З початку повномасштабного вторгнення волонтери безкоштовно працюють та допомогають на Львівському вокзалі. Вони безперестанку та цілодобово надають необхідну інформацію українцям, які покинули свої домівки через активні воєнні дії.

Сьогодні волонтери потребують вашої допомоги. Їм та переселенцям, які очікують на потяг, конче необхідне харчування. Про це повідомили у пресслужбі Львівської військової адміністрації, передає 032.ua.

«Хто не знає, в нас зміна триває 12 годин: з 7:00-19:00 та з 19:00-7:00. Волонтери нашої команди з цілої України. Тим, кому помогли ми, ті, помагають тепер іншим – медики і психологи. Дванадцятигодинна зміна на ногах вимагає сил, тому шукаємо тих, хто допоможе нам з гарячим харчуванням двічі на день для волонтерів і тим, хто очікує потяг», – розповіла радниця начальника Львівської ОВА Галина Бордун.

Усіх, хто має намір допомогти просять звертатись за номером телефону +380674607614 (Галина Бордун).

Зазначимо, що на Львівщині проживає лише офіційно зареєстрованих більш як 200 тисяч переселенців, неофіційні цифри – вдвічі більше. На Львівський вокзал щодня прибувають евакуаційні поїзди з мінімум сотнею українців, які втікають від війни.