Неділя, 25 Лютого

Львівських пільговиків почали реєструвати для видачі е-квитка

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові розпочинають збір та обробку даних осіб, що мають право на пільговий проїзд, для підготовки та видачі пільгового електронного квитка (пільгових транспортних карт ЛеоКарт). Видача пільгових транспортних карток Leo Card розпочнеться у 2021 році.

Для подачі заяви на отримання пільгового електронного квитка можна записатись в електронну чергу в один із територіальних підрозділів ЦНАП за посиланням: http://lviv_cnap_new.qsolutions.com.ua:1652/index, а також невдовзі можна буде подати документи онлайн через особистий кабінет мешканця.

Документи, які необхідно подати на отримання пільгового електронного квитка:

  • Заява на видачу пільгової транспортної карти та згода на обробку персональних даних (заповнюється у відділенні ЦНАП);
  • Паспорт громадянина України (або ID-картку з довідкою форми 13);
  • Документ про присвоєння ідентифікаційного номера (ІПН);
  • Посвідчення, що дає право на пільговий проїзд;
  • Фотографія 3*4

Кількість пільговиків, що мають право на пільговий проїзд у Львові, перевищує 140 тисяч осіб. Це без врахування учнів та студентів. Опрацювати такий масив даних та підготувати пільгові транспортні карти потребує немало часу. Наприклад, у Вінниці, при набагато меншій кількості жителів та пільговиків, цей процес зайняв більше двох років.

Однак ажіотажу створювати не потрібно. Документи можна подати в ЦНАП, а також невдовзі буде завершено розробку інструкції, щоб можна було самостійно подати усі документи онлайн, через особистий кабінет мешканця https://egov.city-adm.lviv.ua.

Натомість, продаж загальних (платних) електронних квитків через роздрібну мережу розпочнуть безпосередньо перед запуском проекту в тестовому режимі, тобто навесні наступного року. Планують почати реалізацію через роздрібну мережу торгівлі. Точки продажу будуть відповідно забрендовані.

Студентам та учням пільгові електронні картки згодом будуть видаватися централізовано через заклади освіти.

Видача пільгових транспортних карт ЛеоКарт / Leo Card розпочнеться на початку 2021 року, про що заявників сповістять за вказаними в заяві контактами. А повноцінно електронний квиток запрацює через рік. Але найперше необхідно зібрати всі дані.

Дані заявників зберігатимуться на захищених хмарних сховищах, що мають сертифікати відповідності стандарту ISO/ІЕС 27001 та сертифікату відповідності КСЗІ (один з найвищих ступенів захисту даних).

Право на пільговий проїзд у громадському транспорті Львова мають учасники бойових дій, пoстрaждалі внаслідок Чорнобильської кaтаcтрофи, ветерани держслужб та військові, батьки зaгиблoго військовослужбовця, реабілітовані, діти з багатодітної сім’ї та люди з інвалідністю, пенсіонери за віком, а також студенти й учні.

Нагадаємо, електронний квиток у громадському транспорті Львова впроваджує чесько-український консорціум компаній Mikroelektronika spol s r.o. та SoftServe, оператором е-квитка є ЛКП «Львівавтодор».

У пасажирів буде декілька варіантів оплати проїзду – за допомогою спеціального мобільного додатку чи на сайті електронного квитка, а також придбавши паперовий квиток у точках продажу. Валідувати квитки необхідно буде при вході у транспорт. У пасажирів буде можливість придбати разовий квиток та абонементи на місяць, 180 та 365 днів. При цьому під час купівлі абонементів вартість однієї поїздки буде дешевшою. Дія разового квитка триватиме 40 хвилин, протягом яких пасажири матимуть можливість пересідати в інший транспорт. Вартість разового квитка становитиме 10-15 грн.