П’ятниця, 26 Квітня

Львівський велосипедист Роман Гладиш став переможцем «Гран-Прі Польщі – 2017»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У місті Прушків (Республіка Польща) завершилися представницькі рейтингові змагання першої категорії Міжнародного союзу велосипедистів (UCI) «Гран-Прі Польщі – 2017» з велосипедних перегонів на треку.

У змаганнях взяли участь команди з 21 країни світу. Національна збірна команда України, в складі якої змагалися 16 спортсменів, виборола загалом 11 медалей, пише ЛДУФК.

Долучилися до успішного виступу «синьо-жовтої» велодружини на польській землі й представники Львівського державного університету фізичної культури.

Зокрема, в гонці медісон (парна гонка на дистанції 25 км) перше місце серед чоловіків посів студент третього курсу нашого вишу Роман Гладиш, який у такий спосіб повернувся додому із головним призом «Гран-Прі Польщі – 2017».

Не повернулися додому з пустими руками й випускники ЛДУФК Володимир Бучинський та Андрій Куценко. У командному спринті вони фінішували на третій позиції, що дозволило їм зійти на «бронзову» сходинку п’єдесталу пошани.

Тож вітаємо наших велосипедистів з успішним виступом та бажаємо нових здобутків як на всеукраїнських, так й міжнародних змаганнях.