Середа, 28 Лютого

Львівський університет планує відкрити крамничку брендових товарів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівський національний університет імені Івана Франка планує відкрити крамничку із брендованими товарами, кошти за продаж яких використовуватиме на реалізацію студентських стартапів. Кошти на відкриття крамниці ЛНУ збирає за допомогою краудфандингового сервісу Biggggidea.

Про це повідомляє Zaxid.net.

У крамниці Franko Store продаватимуть канцелярське приладдя, блокноти, футболки, горнятка, еко-сумки, рюкзаки, подарункові пакети, значки та брелки із брендом університету. За підрахунками авторів проекту, на закупівлю першої партії такого товару та на облаштування магазину необхідно 68 тис. грн. Станом на ранок 25 березня сервісом зібрано майже 26 тис. грн.

В університетській крамниці можна буде придбати брендований одяг, канцтовари, горнятка та сувеніри. Ілюстрація Franko Store

Бюджет проекту:

1. закупівля продукції – 55 550 грн.

  • канцелярське приладдя – 5 000 грн.
  • блокноти – 8 800 грн.
  • футболки – 15 350 грн.
  • горнятка – 3 750 грн.
  • еко-сумки, спортивні торбинки, рюкзаки та подарункові пакети – 17 116 грн.
  • наліпки, значки, брелки – 5 600 грн.

2. облаштування крамниці – 5 803 грн.

Після відкриття крамниці, в університеті започаткують грантовий фонд, куди надходитиме увесь прибуток від продажу речей. Кошти з цього фонду витрачатимуть на реалізацію ідей студентів ЛНУ – цим займатиметься ГО «Лабораторія ідей», що співпрацює з університетом.

«Протягом 2018 року крамничка накопичуватиме кошти, і наприкінці року публічно оголосить про суму гранту для студентів. Такі гранти ГО «Лабораторія ідей» планує оприлюднювати кожних 6 місяців», – йдеться в описі проекту.

Обирати ідеї студентів для реалізації буде комісія, до якої входитимуть представники від ректорату, студентського уряду, профкому студентів. Протокол цієї комісії оприлюднюватимуть онлайн. Далі ГО «Лабораторія ідей» підтримає вибрані студентські ініціативи, а розмір гранту залежатиме від функціонування Franko Store.

«У разі втілення усіх наших планів, крамничка функціонуватиме на постійній основі. Зараз нам потрібні лише кошти для старту, а надалі частина коштів від проданої продукції буде вкладена у закупівлю наступної партії та крамничка функціонуватиме самостійно та забезпечуватиме не лише себе, а й передаватиме кошти для забезпечення сфер, які описані вище», – мовиться в описі проекту.

Для тих, хто першими долучається до фінансування проекту, організатори роблять подарунки, серед яких брендовані значки ЛНУ, листівки, горнятка, еко-сумки. Для п’яти перших осіб, які відправлять 1000 гривень, університет подарує ніч в університеті. На суму від 2000 грнфотосесія у ботанічному саду Університету, внесок від 3000 грн – унікальна можливість провести кіновечір для вас та 5-ти друзів у University Open Space або можливість помилуватись зорями у обсерваторії університету.

*Cтворення брендованих товарів практикується в провідних вишах США та Європи. Серед університетів України подібні крамниці працюють у Києво-Могилянській академії та у КПІ імені І. Сікорського.

Фінансово допомогти проекту можете за цим посиланням. Дякуємо!