Субота, 20 Квітня

Львівський медуніверситет посів перше місце серед медичних університетів України

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Серед десятки українських медичних університетів, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького визнали найкращим.

Інформаційний ресурс «Освіта.ua» представив медичні виші, що посіли найвищі місця в консолідованому рейтингу вищих навчальних закладів України 2017-го року. Відповідно до цього рейтингу, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького посів 1-ше місце у десятці кращих медичних навчальних закладів України. Про це повідомляє прес-служба ЛМР, пише Твоє місто.

Кращі медичні навчальні заклади України у консолідованому рейтингу ВНЗ:

При складанні рейтингу вишів України використовувалися такі рейтинги:

“ТОП-200 Україна” – діяльність ВНЗ оцінюється за допомогою агрегованого показника (інтегрального індексу), який формується на підставі експертної оцінки якості підготовки випускників ВНЗ представниками роботодавців та академічного співтовариства, а також з використанням міжнародних наукометричних і веб-метричних даних.

Рейтинг “Scopus” – результати рейтингу ВНЗ базуються на показниках цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його працівниками у наукових виданнях.

Міжнародний рейтинг “Вебометрикс” враховує кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту вишу, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, а також кількість завантажених на сайт файлів (іншими словами, змістовну та інформаційну активність сайту навчального закладу).