Понеділок, 15 Квітня

Львівський ІТ Кластер привіз мультимедійні подарунки маріупольській школі

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні, 25 квітня, в маріупольську школу №53 зі Львова привезли проектор, мультимедійну дошку і ноутбук.

Представники педагогічного колективу повідомили, що їхня школа є профільною з інформаційних технологій, але на 1158 учнів припадає лише 28 комп’ютерів і дві мультимедійні дошки. На уроках інформатики діти сидять по 2-3 людини за одним комп’ютером.

Керівник ІТ Кластера Степан Веселовський подякував учням і педагогам за привітний прийом.

© mariupolnews

© mariupolnews

Також львівські ІТ-шники зустрілись зі студентами Приазовського державного технічного університету. На зустрічі дизайнер одного з найпопулярніших львівських стартапів Senstone, який зібрав 300 тис. доларів на kickstarter, Віталій Кирилів розповів про дизайн пристрою та його філософію. Іван Кутузов, представник компанії Softserve, розповів про особливості програмування на мові Golang, а Степан Веселовський, керівник Львівського ІТ Кластеру, розповів про проекти Кластеру та розвиток ІТ-сфери у Львові.

Також пройшла вечірня зустріч Львівського ІТ Кластеру з представниками ІТ-сфери Маріуполя.

Усі події відбуваються у межах проекту IT Tour, який створений для популяризації сфери-ІТ в Україні та налагодження діалогу і співпраці між різними містами. Цього року він проходить вже вдруге. Разом з Кластером в тур вирушило мандрівне онлайн-радіо SKOVORODA.