П’ятниця, 3 Лютого

Львівський громадський активіст Дем’ян Данилюк став радником мера

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Штатним радником міського голови з питань інфраструктури та транспорту призначений Дем’ян Данилюк. Про це під час наради в міськраді 1 листопада повідомив мер Львова Андрій Садовий. Про це пише Zaxid.net.

28-річний Дем’ян Данилюк – львівський урбаніст, блогер, один із засновників урбаністичного руху «Lypneva» та активіст руху «Дайте пройти».

У 2013-2016 роках Дем’ян Данилюк працював у відділі промоції Львівської міськради, брав участь у розробці експериментальних дорожніх знаків, які вже почали встановлювати у Львові.

Данилюк відомий критичними дописами у соцмережах з питань міської інфраструктури та транспорту. Зокрема, минулого року після його скарги у Facebook у Львові змінили графіки увімкнення вуличного освітлення.

«Штатним радником міського голови призначений Дем’ян Данилюк. Він дуже активний в житті нашого міста, працював у міській раді. Дем’ян буде відповідати за питання транспорту, інфраструктури, тому що має велике бажання бути корисним для громади міста Львова. Тому думаю, що він активно включиться в роботу», – сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Серед його статей можете прочитати Що не так з містом? Фасади, Забрати у водія готівку. Львівський активіст про африканський транспорт Львова.