Неділя, 26 Травня

Львівський електронний інді-поп проект Palmo X презентував дебютний альбом

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

20 лютого львівський електронний проект Palmo X презентував альбом A.T.C.W.. Альбом вже доступний на Spotify, Apple Music та Google Play, повідомляє Liroom.

У дебютну платівку Palmo X увійшло дев’ять треів, серед яких і Unchained. Ми писали про цю композицію у рамках нашої рубрики «Зорепад релізів».

«Сьогодні настав момент, коли я відпускаю свою роботу в світ, і, сподіваюсь, що вона долетить до вух багатьох з вас і залишиться в серці, бодай не надовго, – прокоментувала реліз виконавиця. – Цей альбом — підсумок етапу мого життя, коли я була відділена від зовнішнього світу, тепер я хочу бути в ньому, з вами».

Palmo X вже презентувала свій альбом у Львові. Про концерти в інших містах наразі невідомо.

Як раніше повідомляв DTF Magazine, львів’янка Ксенія Нема в рамках сольного проекту Palmo X презентувала перший сингл Unchained з дебютного альбому Among the City Wolves.

Перші демо-записи проекту почали з’являтись в мережі у 2016 році, а з 2017 Ксенія активно працює над повноцінним альбомом. Мова пісень переважно англійська, але виконавиця анонсує, що планує також випускати треки українською та французькою мовою.

«Мені так комфортніше. Я багато спілкуюся англійською, виражаю почуття, контактувати з людьми мені теж легше цією мовою ». Але все ж, за її словами, на платівці буде «дуже особлива» україномовна пісня.

Над альбомом Ксенія працює самостійно, сама пише музику і тексти. Грає в стилі інді-поп. Перший альбом характеризує як автобіографічний щоденник.