П’ятниця, 3 Лютого

Львівський брейкдансер побореться з найкращими танцюристами світу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Український танцюрист у жанрі брейк-дансу (бі-бой), відомий під псевдонімом Lussy Sky, буде змагатися з найкращими танцюристами світу в рамках Світового фіналу 14-го міжнародного змагання Red Bull BC One. Про це пише Радіо Максимум.

Відбіркові турніри, що передували фіналу, проходили більш ніж у 30 країнах світу. Трансляція грандіозного заходу буде вестися на Red Bull TV.

Очікується, що у фіналі візьмуть участь 16 найкращих танцюристів, у числі яких чемпіон Issei з Японії (2016 рік), колишні чемпіони Menno з Нідерландів (2014 рік) і Wing з Південної Кореї (2008 рік). Український танцюрист Lussy Sky (львів’янин Олександр Гатин-Лозинський) захопився брейк-дансом у 2006 році. Через три роки тренувань він став брати участь у національних змаганнях.

А у 2012 році він відправився на перший європейський турнір, де продемонстрував свій стиль з елементами футворку. “Для мене кожен батл – як фінал. Я викладаюся на повну силу і завжди залишаюся впевненим у собі, коли виходжу на танцпол”, – зазначив українець.

Що ж стосується журі, то в цьому році учасників битви з брейк-дансу будуть оцінювати Crazy Legs (США), Hong 10 (Південна Корея), Niek (Нідерланди), AT (Фінляндія) і вперше за всю історію змагання – український Бі-Бой Intact (Україна). Світова трансляція стартує 4 листопада о 21:00 у прямому ефірі на на Red Bull TV і на сайті.