Вівторок, 5 Березня

Цього року львівський аеропорт відкриває 17 напрямків

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Цього року літній сезон у Міжнародному аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького відкрив новий рейс Львів-Дортмунд авіакомпанії Wizz Air.

На початок нового сезону ЛІТО 2018 однозначним рекордсменом є Wizz Air, яка впроваджує чотири нових напрямки: Дортмунд (з 25 березня, два рази в тиждень); Гданськ (з 26 березня, два рази в тиждень); Катовіце (з 26 березня, чотири рази в тиждень); Лондон (LTN) (з 1 травня, спочатку один раз в тиждень, а з 3 травня – тричі).

Далі йде Ernest Airlines, яка, відкривши рейс у Мілан (BGY), напередодні нового року запустила ще два напрямки (у Венецію та Неаполь), а з 22 червня почне виконувати регулярні рейси до Мілана (MXP) і Рима (FCO) з частотою тричі на тиждень.

По одному новому напрямку відкривають ще три авіакомпанії:

  • LOT (у Ольштин-Мазури – з 27 березня, два рейси в тиждень);
  • МАУ (у Барселону – з 27 квітня, два рейси в тиждень);
  • Yanair (у Батумі – з 8 червня, два рейси в тиждень).

На початок сезону ЗИМА 2018 Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького здійснить черговий прорив – на ринок вийде лідер лоукост-перевізників авіакомпанія Ryanair, яка з 28 жовтня запустить відразу п’ять напрямків: у Дюссельдорф, Лондон, Меммінген, Варшаву (WMI) та Краків.

Чимало авіакомпаній, чиї рейси вже виконуються та мають стабільний попит, прийняли рішення збільшити частотність:

  • Austrian Airlines у Відень (+1 рейс – і стане 11);
  • Turkish Airlines у Стамбул (+1 рейс – і зросте до 7);
  • Wizz Air у Вроцлав (+1 рейс – і досягне 4);
  • МАУ у Рим (+ 1 рейс – і зросте до 2);
  • Ernest Airlines у Мілан (BGY) (+1 рейс – і досягне 3).

Приріст кількості рейсів на вже існуючих напрямках зростає на 5 одиниць.

Також кількість рейсів на літній сезон значно зросте за рахунок чартерних перевізників. Так на регулярній основі відновляться чартерні польоти у напрямках до Анталії, Шарм-ель-Шейха, Даламана, Хургади. Також цього року традиційно виконуватимуться регулярні рейси до Салонік та Іракліона (з 30.05 та 08.06 відповідно).

Справжній прорив на Захід відбудеться 28 жовтня, пише Zaxid.net. Саме тоді європейський лідер лоукост-перевізників авіакомпанія Ryanair запускає аж п’ять нових напрямків: Дюссельдорф, Лондон, Меммінген, Варшаву та Краків.

Додамо також, що у грудні 2017 року Кабмін затвердив фінплан аеропорту «Львів» на 2018 рік з показниками доходу у 390,37 млн грн та чистого прибутку на рівні 62,7 млн грн. А за темпами росту пасажиропотоку в 2017 році львівський аеропорт посів друге місце в Україні.