Львівську телевежу прикрасили до Дня Прапора

Pinterest LinkedIn Tumblr +

В ніч на 17 серпня на верхівці 192 метрової львівської телевежі на Високому Замку з’явився український прапор. У соцмережах відразу ж припустили, що це справа рук руферів (екстремалів, що, як правило, незаконно проникають на різні висотні об’єкти). Однак, як виявилось, прапор вивісили співробітники львівської філії КРРТ, яка забезпечує експлуатацію та охорону телевежі. Про це пише Zaxid.net.

Прапор на телевежі Львівського телебачення львів’яни зауважили вранці 17 серпня і почали масово обговорювати в інтернеті.

фото Павла Паламарчука, Zaxid.net

Як пояснив ZAXID.NET головний інженер львівської філії Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення (КРРТ) Василь Пилипів, прапор вивісили співробітники КРРТ з нагоди Дня Державного Прапора України, який відзначатимуть 23 серпня.

фото Павла Паламарчука, Zaxid.net

«Це не невідомі особи зробили. Це така акція до Дня Незалежності і до Дня Прапора. Хто саме розмістив прапор, не можу сказати, бо це конфіденційна інформація. До нас надійшло звернення від громадської організації, ми не бачили в цьому нічого протизаконного і вирішили повісити прапор», – розповів ZAXID.NET головний інженер львівської філії КРРТ Василь Пилипів.

фото Павла Паламарчука, Zaxid.net

Share.