П’ятниця, 22 Вересня

Львівського держреєстратора підозрюють у махінаціях з нерухомістю

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

44-річного львів’янина, державного реєстратора однієї із сільських рад на Львівщині, викрили в незаконному виведенні приміщень з комунальної та приватної власності. Про це повідомляє Твоє Місто з посиланням на Національну поліцію у Львівській області у Facebook

У 2018 році чиновник, зловживаючи службовими повноваженнями, вніс несанкціоновані зміни в автоматизовану систему Державного реєстру прав, на підставі чого в подальшому було проведено державну реєстрацію прав власності на нежитлові приміщення, загальною площею 79,4 кв м, розташовані у Львові. Два з них на той час перебували у комунальній власності Львівської міської ради, а ще одне – у приватній власності. Ринкова вартість приміщень, які незаконно змінили власників, становить понад 3,5 млн. грн.

Слідчі повідомили чоловіку про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.365-2 (Зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги) Кримінального кодексу України та ч.3 ст.362 (Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї) Кримінального кодексу України.

Максимальне покарання, передбачене санкціями статей – позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна або без такої.