Львівські митники пропустили до Польщі авто з 23 кг бурштину

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Дрогобичуві польські митники вилучили 23 кг необробленого бурштину вартістю майже півмільйона гривень, який їхні колеги з Львівської митниці не помітили

Про це повідомляє Палата податкової адміністрації в Любліні, пише Еспресо.Захід.

Працівники митно-податкової служби вилучили у Долгобичуві партію бурштину, яку нелегально ввіз до Польщі громадянин України. Чоловік приховав красиві необроблені брили бурштину в нішах під сидіннями автомобіля. Загалом правоохоронці вилучили звідти 23,4 кг бурштину. Його ринкова вартість може становити 47 000 злотих (близько 450 тис. грн).

Як повідомляють у фіскальній службі, вилучили контрабандний товар вилучили, а проти мандрівника порушили кримінальне податкове провадження. Чоловік уже сплатив 1,8 тис. злотих штрафу.

Пункт пропуску Угринів – Долгобичув між Україною та Польщею розташований у Львівській області. Утім, працівники Львівської митниці не помітили партію бурштину-сирцю та випустили авто з контрабандою до Польщі.

За даними Палати податкової адміністрації в Любліні, цього року на прикордонних переходах у Люблінському воєводстві співробітники Митно-фіскальної служби запобігли контрабанді понад 90 кг бурштину.