Неділя, 14 Квітня

Львівські медики видалили з мозку 9-річної дівчинки уламок касетного снаряду

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові медики рятували дівчинку з Миколаєва, якій під час обстрілу міста уламок від касетного снаряду потрапив в голову. Про це повідомили у Першому медичному об’єднанні Львова, пише LMN.

Вибухи касетних бомб 4 квітня заскочили Ніну із 9-річною донечкою Софійкою на вулиці серед житлового кварталу Миколаєва. Уламок від снаряду пройшов 11 см крізь увесь мозок від лобної ділянки до потилиці. Зараз, через місяць після отриманої травми, дівчинка наново вчиться робити перші кроки та починає розмовляти.

«Протягом двох днів дівчинка пролежала у комі в Миколаєві. Весь час Ніна молила Бога лише про одне – аби дочка вижила і не втратила спогадів про неї. І не могла стримати сліз коли Софійка, прийшовши до тями скрикнула: «Мамочка!»», – розповіли у лікарні.

Зараз дівчинка у надійних руках команди дитячих нейрохірургів Лікарні Св. Миколая Першого медоб’єднання Львова. Медики уже провели втручання із видалення уламка снаряду із мозку, закривши дефект титановою пластиною. Надалі на дівчинку чекає тривала реабілітація.