Львівські лікарі швидкої допомоги вперше замінили клапан серця без відкритої операції

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівські лікарі швидкої допомоги вперше замінили клапан серця без відкритої операції. Така операція у Львівській лікарні швидкої допомоги пройшла вперше. Про це йдеться в повідомленні лікарні.

Транскатетерну імплантацію аортального клапана провели 17 жовтня разом з професором з Польщі Мареком Григером.

“Це дуже важливо, бо таких пацієнтів є дуже багато і всюди в світі майже 90% пацієнтів, які потребують операції на клапані, вони отримують саме таку процедуру. Таких пацієнтів дуже багато, тому для нас важливо вперше отримати такий досвід разом з колегою, лікарем з Польщі”, – пояснив інтервенційний радіолог Віктор Сало.

Просто зараз наші спеціалісти продовжують транскатетерну імплантацію аортального клапана🔥🔥🔥. Разом з нами сьогодні професор Марек Григер (Польща, Познань), який ділиться з нашими спеціалістами ЦЕНТРУ СЕРЦЯ ТА СУДИН здобути новий практичний досвід. А ми своєю чергою ділимось цим досвідом з вами✨. 👉В інтервенційній операційній також зараз працюють проктор Марек Григер, інтервенційні радіологи Віктор Сало, Дмитро Беш, кардіолог Василь Процько, рентген-лаборант Віктор Колісник, а також команда анестезіологічної (Христина Орлинська) та медсестринської служби (Алла Панцюк).

Gepostet von Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги am Samstag, 17. Oktober 2020

В інтервенційній операційній також працюють інтервенційні радіологи Віктор Сало, Дмитро Беш, кардіолог Василь Процько, рентген-лаборант Віктор Колісник, а також команда анестезіологічної (Христина Орлинська) та медсестринської служби (Алла Панцюк).