Львівські лікарі борються за життя 4-річного хлопчика, який впав у басейн

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Лікарі реанімаційного відділення дитячої лікарні ОХМАТДИТ рятують 4-річного хлопчика з Яворова, який упав у 1,5 м басейн. Він провів під водою приблизно 5 хвилин.

Батькам вдалося реанімувати його, але зараз хлопчик у комі. Про це повідомила ZAXID.NET завідувачка реанімаційного відділення лікарні Віра Приймакова.

Стало відомо, що цей випадок стався у місті Яворів 23 липня. Батьки не побачили 4-річного сина і кинулися його шукати. Хлопчик лежав на дні 1,5 м басейну. Коли батько підняв сина на поверхню, дитина була синя, без свідомості і не дихала.

Батьки почали реанімувати сина. На щастя, хлопчик вирвав воду та почав дихати. Але залишався без свідомості. У нього почалися судоми.

Батьки розповіли лікарям, що не бачили сина приблизно 5 хвилин. Його за 10 хвилин доставили до Яворівської районної лікарні, де дитині надали невідкладну допомогу, а тоді реанімобілем доставили до Львова, у львівську обласну дитячу лікарню ОХМАТДИТ.

«Стан дитини наразі важкий, хлопчик у комі. У нього діагностовано утоплення у прісній воді, постреанімаційну хворобу», – каже Віра Приймакова.

За її словами, цього року це вже другий випадок утоплення маленьких дітей. Перед тим лікарі ОХМАТДИТу рятували однорічну дитину з Радехівського району, яка впала у відро з водою.

Лікарі нагадують батькам, що біля озер, річок, басейнів дітей ні на хвилину не можна випускати з поля зору, бо може трапитися біда.

Share.