П’ятниця, 19 Квітня

Львівські «Леви» стартували новий сезон американського футболу з перемоги

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

«LIONS» (Lviv) vs «REBELS» (Kyiv) – 62:25

У Львові стартував новий сезон американського футболу. На стадіоні ЛНУ ім. І. Франка 14 травня місцевий «LIONS» («Леви») приймав столичний «REBELS» («Повстанці»). Про це пише український фотокореспондент Євгеній Кравс у себе на сторінці Фейсбук.

Кияни – «чорні конячки» дивізіону взагалі проводили свій перший офіційний матч. Проте, про силу команди свідчать декілька перемог у товариських матчах в тому числі й проти закордонних клубів. Кияни зі старту буквально шокували львів’ян: перша ж атака завершилася взяттям залікового поля «Левів». Гості вдало виконали очкову реалізацію після тачдауну та вже на першій хвилині гри вели 7:0!.

Проте, американському тренеру львів’ян Джошу Лансфорду вдалося вселити віру у своїх гравців: господарі почали домінувати та відіграватися. Звісно, були міні-бійки та вилучення. Бригада арбітрів з Харкова та Вінниці (серед яких представниця кращої половини людства) вчасно гасила пристрасті. В результаті більш досвідчені «Леви» (перший офіційний матч львів’яни провели ще у 2012-му) впевнено перемогли – 62:25.

Маленький лік без про американський футбол. Мета гри – набрати максимальну кількість очок, занісши м’яч у залікову зону супротивника (тачдаун – touchdown) або забивши його в ворота з поля (філд-гол – field goal). Перемагає команда, яка набрала найбільшу кількість очок. Гра у професійному та студентському футболі – 60 хвилин. Час розділений на чотири чверті по 15 хвилин «чистого» часу. Протистояння може тривати й чотири-п’ять годин… Американський футбол не має нічого спільного з «нашим» футболом , який у США називають соккером. Це скоріше звичне нам регбі, але в красивих костюмчиках та захисних шоломах. Видовищно й цікаво, але лише для тих хто справді вникне в різні «ярди», «тачдауни» та «квотербеки»… В паузах – симпатичні дівчата з групи підтримки.

Фото і текст: Євгенія Кравса