Середа, 24 Квітня

Львівські контролери «ловитимуть зайців» на відеореєстратори

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На камеру львів’яни зазначають про важливість оплати проїзду у трамваях та тролейбусах. Щоправда, статистика свідчить про протилежне – майже 30 відсотків пасажирів ігнорують оплату. Тепер такі порушення фіксують відеореєстратори, передає ZIK.

«Важливо оплачувати проїзд, адже від цього залежить якість перевезення», – каже студент Григорій.

Проте не всі львів’яни щоразу добровільно оплачують за проїзд.

Контролери кажуть: пасажири, яких упіймали без квитка, доволі вигадливі. Причини бувають різними, але найпопулярніші «відмазки»  – щойно зайшов і ще не встиг купити квиток або ж не мав дрібних грошей, а решти у водія не було. Дехто починає спілкуватись англійською, вдаючи туриста, не підозрюючи, що сучасний контроль володіє іноземною.

«Ми діємо не репресивним способом, а закликаємо пасажирів до свідомості. Коли ми були у формі, всі «зайці» бігли до компостерів», – розповідає старший над контролерами Іван Більченко.

Тепер усе по-іншому. З травня «Електротранс» дозволив здійснювати перевірки у трамваях і тролейбусах усім своїм працівникам. До рейдів доєдналися й громадські формування, які слідкують і за квитками, і за порядком, і, навіть, за самими контролерами.

Оновлений контроль працює з ранку до пізнього вечора. Контролери переконані, що якщо усі львів’яни почнуть оплачувати за проїзд, то це дасть змогу ремонтувати застарілий рухомий склад та покращувати якість перевезення.